Papildytos realybės žaidimas Švenčionėliuose

Atrask Švenčionėlius

Bendradarbiaudami su Švenčionėlių miesto kultūros centru sukūrėme šį pažintinį, orientacinį žaidimą Švenčionėlių mieste. Sukurtas personažas papasakos miestelio istoriją ir užduos klausimus į kuriuos, norint žygiuoti toliau, reikės atsakyti teisingai. Tai aktyvus laiko praleidimas su draugais ar šeima. Papildytos realybės orientacinis žaidimas suteikia unikalią galimybę iš naujo atrasti žymiausias Švenčionėlių vietas, nes jose pasitinka visiems labai gerai žinomas virtualus 3d personažas. Šis personažas visiems gerai matytas ir atpažįstamas. O kad būtų įdomiau, personažas prie kiekvieno objekto skiria po užduotį. Tai ne tik įtraukiantis naujos kartos žaidimas, bet ir puikus laisvalaikio praleidimo būdas.

Žaidimo kūrimo procese didžiulį indėlį įdėjo MB “Pozityvūs sprendimai” komandos nariai:

Projektų vadovas – Algirdas Šaulys

Animatorius – Edvinas Borkovskij

Animatorius – Juozas Žutautas

Programavimo darbus atliko – Antanas Skučas

Žaidimas kviečia aplankyti istorinės, meninės, kultūrinės vertės objektus ir traukos vietas Švenčionėlių mieste. Maršrutas tęsiasi apie 2,5 km. Šis atstumas įveikiamas per 1,5-2 val, tad geras laikas gryname ore – garantuotas, juolab, kad interaktyvią ekskursiją paįvairina vėžio užduodami klausimai. Kelionės metu daugiau sužinosite apie meistelio istoriją.

Šis žaidimas neatsitiktinai pavadintas orientaciniu, mat reikės žinių orientuotis žemėlapyje, teisingai atsakyti į vėžio užduodamus klausimus. Tačiau galime, patikinti, kad žaidimas sukurtas taip, kad jį nesunkiai įveiks ir mažieji.

Žaidimas sukurtas taip, jog objektai turi tam tikrą seką. Įveikus klausimą, personažas nurodys, kur keliauti toliau, todėl žaidimas neprailgs net ir vaikams.

Kadangi žaidimas vyksta Švenčionėlių miesto gatvėmis, svarbu nepamiršti laikytis eismo saugumo taisyklių ir būti budriems.

Žaidimą į telefoną greitai ir patogiai parsisiųskite nuorodą Google play parduotuvėje – https://play.google.com/store/apps/details…

App Store nuoroda –

https://apps.apple.com/…/atrask-%C5%A1ven…/id6444242943

STARTAS – prie Švenčionėlių kultūros centro skulptūros-saulės laikrodžio.

FINIŠAS – netoli Švenčionėlių kultūros centro.

Žaidimą „Atrask Švenčionėlius“ kūrė Švenčionėlių miesto kultūros centras kartu su MB Pozityvūs sprendimai, interactmediaLT komanda. Projektą ,,Kuriame miesto istoriją – 4“, finansavo – Lietuvos kultūros taryba ir Švenčionių rajono savivaldybė. Projekto vadovė Vaida Švalkienė