Hakerio loftas

HAKERIO LOFTO VEIKLA SUSTABDYTA

Hakerio loftas pabėgimo kambarys

 

Mėgstate iššūkius ir ieškote originalios veiklos sau ir savo draugams? Turime paruošę kai ką ypatingo – pabėgimą iš naujo galvosūkių kambario HAKERIO LOFTAS!

Išbandyti naują ir tikrai įtraukiančią pramogą kviečia VšĮ „Kūrybos ir inovacijų laboratorija”, įkūrusi daugiau nei 20 pabėgimo kambarių visoje Lietuvoje! Taigi, paskubėkite pasinaudoti šiuo intriguojančiu pasiūlymu ir priimkite iššūkį – Jums priklausys 60 min. trukmės apsilankymas pabėgimo kambaryje HAKERIO LOFTAS.

Įsivaizduokite: Jūsų asmenybė buvo „nulaužta”. Visa Jūsų naršymo istorija, nuotraukos ir vaizdo įrašai netrukus pasieks internetą. Lieka tik 60 minučių kol Anonymous hakerių grupuotė paviešins slapčiausius Jūsų duomenis. Jie laikomi Anonymous lofte Švitrigailos gatvėje. Raskite, ištrinkite juos ir nepastebėti pabėkite iš programišių slėptuvės. Ten Jūs susidursite su hologramomis, virtualia realybe, egzotiškais gyviais ir…savo baimėmis.

Baimė – tai tik informacija Jūsų smegenyse – nepasiduokite jai!

Gyvenimas per trumpas, kad nuobodžiautumėte! Surinkite draugų kompaniją ir leiskitės į neeilinį nuotykį, kurio metu turėsite įveikti sumaniuosius programuotojus, kurie paruošė šiek tiek bauginančių, tačiau be galo įdomių spąstų… Klausimas tik vienas – ar juos įveiksite? 

Kaina 40 eur/grupei 

HAKERIO LOFTO VEIKLA SUSTABDYTA

Daugiau informacijos rasite paspaudę ČIA.