Banksy interpretacijų muziejus

Daug žmonių vis dar negali suprasti, kuo skirasi ir kaip susijusi Hip hop kultūra, muzika, šokiai, gatvės menas ir graffiti. Projektu „Banksy interpretacijos“ VšĮ Kūrybos ir inovacijų laboratorija siekė padėti suprasti kuo skiriasi gatvės menas ir kada vandalizmas virsta konceptualiu gatvės meno kūriniu. 
Banksy – grafičių, instaliacijų, kino menininkas (ar menininkų grupė), kurio tapatybė iki šiol nėra žinoma. Banksy darbai garsėja tuo, kad jie dažnai neša galingą socialinę žinutę. Atkreipia dėmesį į visuomenės ir pasaulio problemas.Banksy interpretacijos, tai bandymas atskleisti stiprias žinutes pasitelkiant trafaretus ir kuriant konceptualius gatvės meno kūrinius, kuriuos įkvėpė Banksy. 
Šiuo projektu „Banksy interpretacijos“ pakvietėme po 15 jaunų žmonių iš 8 Lietuvos miestų sukurti po savo žinutę pasauliui ir išreikšti ją gatvės meno stiliumi, naudojant trafaretus. 
Pirmojoje sesijos dalyje jauni žmonės mokėsi apie Hip hop kultūrą ir gatvės meną, vėliau analizavo, kas jiems svarbu ir kokią problemą norėtų atvaizduoti pasirinkdami šią meno formą. 
Dalis jaunų žmonių lietė politines temas trafarete pavaizduodami D. Trump ir M. Obamą ir bandantys ištransliuoti žinutę, kad moterys pačios gali nuspręsti, kaip joms elgtis. Kiti vaizdavo imperialistinių tikslų turintį V.Putiną, kaip kino filmo „Žvaigždžių karai veikėją D. Veider. Kiti perteikė P. Gražulio ir A Hitlerio homofobišką bučinį. 
Kita dalis jaunų žmonių rinkosi visuomenines ir socialines problemas, tokias kaip visuomenės spaudimas atrodyti gražiai, o gal net anoreksikškai. Kiti vaizdavo pernelyg didelį technologijų naudojimą. 
Buvo paliestos ir globalinio atšilimo temos, kur jaunuoliai pasirinko vaizduoti poliarinį lokį šaldytuve, taip sakydami, kad greit tai bus vienintelė vieta, kur šis gyvūnas galės gyventi. 
Kiekviename mieste sukuriami 4-6 trafaretai. Pasibaigus projektui tikimasi turėti 30-40 darbų, kurių dalis bus eksponuojama Vilniuja „Banksy interpretacijų“ muziejuje adresu Švitrigailos g. 8. 
Projektas vykdomas šiuose miestuose ir gyvenvietėse: 
Visaginas, Linkuva, Šilalė, Kelmė, Kupiškis, Griškabūdis, Baubliai, Trakai. 
Projektą finansuoja Lietuvos kultūros taryba. 
Projektą vykdo VšĮ Kūrybos ir inovacijų laboratorija.